Wydarzenie! Warsztaty Świadomej Mamy dla przyszłych i młodych rodziców 02.07.2020

Wydarzenie! Warsztaty Świadomej Mamy dla przyszłych i młodych rodziców 02.07.2020

Klocki BLOCKI i portal Świadoma Mama zapraszają na Warsztaty Świadomej Mamy dla przyszłych i młodych rodziców! To już kolejne wydarzenie organizowane przez portal Świadoma Mama, ale pierwsze po zniesieniu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Tym bardziej miło nam poinformować, że to wydarzenie odbędzie się w parku Starego Browaru w Poznaniu już 02.07.2020r.! A miasto Poznań jest BLOCKOM bardzo bliskie!

Serdecznie zapraszamy obecnych i przyszłych rodziców na to spotkanie z ekspertami i obiecujemy, że klocków BLOCKÓW również na tym spotkaniu nie zabraknie! Rozglądajcie się za naszymi kolorowymi zestawami BLOCKÓW – mamy dla Was niespodziankę!

Marka BLOCKI jest sponsorem tegorocznych warsztatów jak i konferencji online Świadomej Mamy. Nie możecie tego przegapić, drodzy Rodzice!

Wiemy jak ważne dla przyszłych i młodych rodziców jest odpowiednie wsparcie ekspertów. Specjaliści, którzy zajmują się tematyką rozwoju dziecka, dostarczają rodzicom podstawowej wiedzy na temat opieki, zdrowia, ale także zabawy i edukacji dziecka. Wspieramy edukację poprzez zabawę już od najwcześniejszego etapu rozwoju dziecka. Wiemy też, że organizacja czasu przy np. niemowlaku i kilkulatku w domu, to dla rodziców nie lada wyzwanie. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego działu Fun & Edu, który pomoże Wam zapewnić zajęcie dla dziecka, a także do zabawy z klockami BLOCKAMI z serii MUBI, przeznaczonymi dla dzieci już od 18. miesiąca życia. BLOCKI Mubi pomagają wspierać rozwój malucha, jego sensorykę, motorykę małą, ale także spostrzegawczość i procesu poznawania świata.

Wpadajcie na warsztaty Świadomej Mamy dla przyszłych i młodych rodziców i koniecznie zapiszcie się na konferencję Świadomej Mamy online!

Najnowsze wpisy

Recenzja! Młody Giercownik i BLOCKI MyFireBrigade Straż Wodna KB0813

Przed Wami kolejna recenzja, którą przygotował Młody Giercownik! Już teraz sprawdźcie co powie Wam o zestawie BLOCKI MyFireBrigade Straż Wodna KB0813! Straż wodna z serii MyFireBrigade marki BLOCKI to...

Blockowy newsletter to 10% rabatu na zakupy!

Czy wiesz, że Blockowy newsletter to 10% rabatu na zakupy? Zapisując się do naszego Blockowego newslettera będziesz informowany o wszystkich naszych promocjach, nowych kolekcjach i super akcjach! Ale oczywiście...
Wróć do góry

Zapisz się do newslettera!

Akceptuję regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych