Wydarzenie! Warsztaty Świadomej Mamy dla przyszłych i młodych rodziców 02.07.2020

Wydarzenie! Warsztaty Świadomej Mamy dla przyszłych i młodych rodziców 02.07.2020

Klocki BLOCKI i portal Świadoma Mama zapraszają na Warsztaty Świadomej Mamy dla przyszłych i młodych rodziców! To już kolejne wydarzenie organizowane przez portal Świadoma Mama, ale pierwsze po zniesieniu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Tym bardziej miło nam poinformować, że to wydarzenie odbędzie się w parku Starego Browaru w Poznaniu już 02.07.2020r.! A miasto Poznań jest BLOCKOM bardzo bliskie!

Serdecznie zapraszamy obecnych i przyszłych rodziców na to spotkanie z ekspertami i obiecujemy, że klocków BLOCKÓW również na tym spotkaniu nie zabraknie! Rozglądajcie się za naszymi kolorowymi zestawami BLOCKÓW – mamy dla Was niespodziankę!

Marka BLOCKI jest sponsorem tegorocznych warsztatów jak i konferencji online Świadomej Mamy. Nie możecie tego przegapić, drodzy Rodzice!

Wiemy jak ważne dla przyszłych i młodych rodziców jest odpowiednie wsparcie ekspertów. Specjaliści, którzy zajmują się tematyką rozwoju dziecka, dostarczają rodzicom podstawowej wiedzy na temat opieki, zdrowia, ale także zabawy i edukacji dziecka. Wspieramy edukację poprzez zabawę już od najwcześniejszego etapu rozwoju dziecka. Wiemy też, że organizacja czasu przy np. niemowlaku i kilkulatku w domu, to dla rodziców nie lada wyzwanie. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego działu Fun & Edu, który pomoże Wam zapewnić zajęcie dla dziecka, a także do zabawy z klockami BLOCKAMI z serii MUBI, przeznaczonymi dla dzieci już od 18. miesiąca życia. BLOCKI Mubi pomagają wspierać rozwój malucha, jego sensorykę, motorykę małą, ale także spostrzegawczość i procesu poznawania świata.

Wpadajcie na warsztaty Świadomej Mamy dla przyszłych i młodych rodziców i koniecznie zapiszcie się na konferencję Świadomej Mamy online!

Najnowsze wpisy

Konkurs! BLOCKI Master Challenge – Zbuduj Robota! Wygraj klocki BLOCKI!

Mamy kolejny konkurs dla fanów klocków BLOCKÓW! Weź udział w “BLOCKI Master Challenge” i wygraj zestawy klocków BLOCKÓW z najnowszej kolekcji MyFarm! Zasady konkursu BLOCKI Master Challenge – Zbuduj...

Blocki Master Challenge – Zbuduj Robota! Ostatni moment na zgłoszenie!

To już ostatnie chwile na wysłanie zgłoszenia do Blockowego konkursu Blocki Master Challenge – Zbuduj Robota! Weź udział i wygraj klocki BLOCKI! Konkurs z nagrodami W konkursie Blocki Master...

Wydarzenie! Oskar spotkał BLOCKI w kinach Helios!

Pamiętacie Oskara – uroczego synka naszej ambasadorki Kingi z Insta kinga-mama_oskiego? Oskar jest fanem klocków Blocków, szczególnie naszej kolekcji strażackiej MyFireBrigade. Ostatnio, razem z siecią kin Helios sprawiliśmy Oskarowi...
Wróć do góry

Wysyłka tego zestawu nastąpi po 15 listopada 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Wysyłka tego zestawu nastąpi po 15 listopada 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Zapisz się do newslettera!

Akceptuję regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych