MyFarm

Zestawy

BLOCKI MyFarm

Poznaj nową kolekcję BLOCKI MyFarm – wspaniałe, wielkie maszyny rolnicze, które robią wielkie wrażenie!

Kolekcja BLOCKI MyFarm to kontynuacja serii BLOCKI MUBI MyFarm dla maluchów. MUBI MyFarm spodobała się najmłodszym miłośnikom klocków. Tak bardzo, że marka BLOCKI postanowiła stworzyć zestawy klocków z motywem gospodarstwa także dla starszaków od 6. roku życia.

Klocki dla przedszkolaka i ucznia

BLOCKI MyFarm to najlepszy przykład na to, że układanie klocków może być pasją niezależnie od wieku. Klockową przygodę dziecko może zacząć już nawet w 18. miesiącu życia od BLOCKÓW MUBI MyFarm. A następnie młody konstruktor może kontynuować swoje hobby klockowych układanek z BLOCKI MyFarm dla starszaków. Temat kolekcji związany z gospodarstwem jest bardzo uniwersalny. Zestawami zainteresują się zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Bo choć w BLOCKI MyFarm dla starszaków najważniejsze są oczywiście mega maszyny, to w zestawach znaleźć można także figurki rolników, a nawet zwierząt.

Mega maszyny

Wśród 6 premierowych zestawów, które BLOCKI zaprezentowały jesienią 2020 roku znalazły się komplety klocków z takimi maszynami jak traktor z przyczepą, samolot do oprysków pól i traktor z pługiem. Nowe zestawy to też mały traktorek do stajni, a także jeden z największych zestawów klocków w ofercie marki BLOCKI – kombajn!

Nauka przez zabawę

Klocki BLOCKI to zestawy, które wspierają rozwój dziecka i umożliwiają naukę przez zabawę. Dzięki zestawom MUBI MyFarm dziecko poznaje zwierzątka, budynki i pojazdy, które można zobaczyć w gospodarstwie. A BLOCKI MyFarm pozwalają rozwijać umiejętności starszaka – zdolności manualne, spostrzegawczość, kreatywność, logiczne myślenie i oczywiście cierpliwość.