O nas

O nas

Cześć, tu Klocki BLOCKI! Witaj w naszym Świecie – dowiedz się o nas więcej!

BLOCKI to polskie klocki konstrukcyjne dla maluchów i starszaków, które od kilku lat podbijają serca dzieci! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Klocki BLOCKI – zestawy dla dzieci od 6. roku życia

BLOCKI to ulubione zestawy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wśród zestawów dla dzieci od 6. roku życia znajdziecie różne kolekcje tematyczne: policję MyPolice, straż pożarną MyFireBrigade, wojsko MyArmy, miasto i plac budowy MyCity, a także jedyną kolekcję na świecie dedykowaną znanej firmie transportowej i logistycznej RABEN. BLOCKI Raben to wyjątkowa kolekcja limitowana, która urzekła kolekcjonerów klocków i szybko stała się prawdziwym bestsellerem na rynku zabawek. Klocki BLOCKI to świat emocjonujących przygód, w którym rządzi dziecięca wyobraźnia!

BLOCKI to także serie klocków przygotowane specjalnie dla dziewczynek – kolekcja Lalilandia, to propozycja dla małych dam, które kochają zabawę w gronie przyjaciółek. Seria Lalilandia to mały świat prawdziwych księżniczek, w którym nigdy nie zabraknie atrakcji. Z zestawami BLOCKI Lalilandia czeka Cię wyprawa do stadniny, weekend na działce, a nawet morska wycieczka. Odwiedzisz garderobę gwiazdy, latarnię morską i spędzisz czas w willi na plaży. A w wolnej chwili możesz uprawiać sporty wodne lub wybrać się na wakacyjny koncert! Z BLOCKAMI z serii Lalilandia nigdy nie będziesz się nudzić!

Klocki BLOCKI MUBI – pierwsze klocki Twojego dziecka

BLOCKI przygotowały także specjalną serię dla najmłodszych miłośników klocków. BLOCKI MUBI to seria klocków dedykowana dzieciom od 18. miesiąca życia. MUBI, podobnie jak inne serie BLOCKÓW, są dopasowane do umiejętności jakie dziecko nabywa na danym etapie rozwoju. Zestawy MUBI składają się z większych elementów, dzięki czemu dziecko jest w stanie bez trudu tworzyć pierwsze klockowe konstrukcje, łączyć i rozłączać elementy. Jednocześnie wielkość klocków jest bezpieczna do użytku przez malucha.

Co ważne dla rozwoju małych dzieci, BLOCKI MUBI są w żywych i radosnych kolorach, a niektóre z zestawów np. MUBI Police oraz MUBI Fire Brigade, posiadają mrugające światełka i wydają dźwięki! Z kolei z kolekcją MUBI MyFarm dziecko poznaje świat wiejskich atrakcji – pojazdy, które znaleźć można w każdym wiejskim gospodarstwie takie jak traktor, czy zwierzątka – krowy, owce, kury czy konie. Z klockami BLOCKI MUBI dziecko poznaje świat.

BLOCKI rekomendowane przez ekspertów w dziedzinie rozwoju dziecka

BLOCKI to klocki rekomendowane przez psychologów i pedagogów jako zabawki mające pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Budowanie z klocków wspiera motorykę małą u dzieci, rozwija zdolności manualne, kreatywność, spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia.

BLOCKI to także nauka kształtów, kolorów, łączenia elementów. Dla nieco starszych konstruktorów klocki BLOCKI to także sposób na ułatwienie nauki. Dzięki tworzeniu budowli z klocków dziecko rozwija swoje umiejętności i wiedzę z matematyki – np. poprzez tworzenie zbiorów, poznawanie figur geometrycznych. Poznaje też podstawy techniki – zasady tworzenia budowli, stabilności konstrukcji.

Klocki – radość z budowania, niezależnie od wieku

Budowanie z klocków to jedna z najfajniejszych zabaw z dzieciństwa, która ma szansę stać się hobby na lata. Chociaż wiemy, jak wiele radości budowanie z klocków potrafi sprawić wszystkim – niezależnie od wieku!

Wszyscy kochają klocki BLOCKI!

Dzieci pokochały BLOCKI za ciekawe i kolorowe zestawy, które rozweselą każdy dzień, a rodzice docenili wysoką jakość wykonania elementów, wartość edukacyjną i doskonałą cenę.

Klocki BLOCKI uzyskały także doskonałe opinie youtuberów, blogerów i vlogerów –  recenzje i unboxingi zestawów BLOCKI Raben, MyArmy, MyCity i MyPolice znaleźć możecie na kanałach YouTube AdamTV, Młody Giercownik, Brodaty Geek oraz Zabawy Mistrzów.

Dopracowane i dopasowane w najdrobniejszym szczególe

Wszystkie zestawy BLOCKÓW projektowane są w Polsce, z najwyższą dbałością o szczegóły. Prace nad tworzeniem nowych zestawów BLOCKÓW to nie tylko sztuka projektowania i łączenia elementów w większą całość, ale także współpraca z ekspertami ds. rozwoju dzieci, by zestawy były przyjazne dziecku i wspierały jego rozwój. Ważne jest dla nas by BLOCKI łączyły zabawę i edukację oraz by były bezpieczne dla dziecka.

Gdzie kupić BLOCKI?

Klocki BLOCKI możesz kupić w naszym sklepie online oraz w sklepach internetowych i stacjonarnych w całej Polsce, a także w wielu krajach Europy!

Specjalną dedykowaną kolekcję klocków BLOCKÓW znajdziesz także w sklepach sieci PEPCO.

Zajrzyj do zakładki „Gdzie kupić”, znajdź swój najbliższy sklep i przenieś się do świata Klocków BLOCKÓW!

Zaginął mi klocek!

uszkodzony lub zaginiony klocek z zestawu

Zaginął klocek z Twojego ulubionego zestawu? Nie martw się, jesteśmy gotowi na takie sytuacje! #SuperBLOCKI ruszają na ratunek!

Napisz do nas na adres kontakt@klocki-blocki.pl i daj znać, który klocek zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. Wyślemy Ci brakujący element i przywrócimy Ci pełną radość z zabawy zestawami klocków BLOCKÓW!

Klocki BLOCKI – ulubione klocki maluchów i starszaków!

Wróć do góry