MyFireBrigade

Zestawy

Klocki Blocki MyFireBrigade Straż Pożarna

Z pojazdami strażackimi i sprzętem pożarniczym Blocki MyFireBrigade każdy pożar z pewnością zostanie ekspresowo ugaszony!

Kolekcja klocków Blocków MyFireBrigade to zestawy dzięki którym przeniesiesz się do bohaterskiego świata Straży Pożarnej i akcji ratunkowych!

W zestawach z serii Blocki MyFireBrigade  znajdziesz duży wóz strażacki, małe auto z przyczepą do zadań specjalnych, a także helikopter i dwa budynki straży – dużą komendę straży i posterunek strażacki.

Wśród najnowszych zestawów znalazł się super podnośnik do akcji ratunkowych na wysokościach, lądowisko dla helikoptera oraz helikopter niezbędny w misjach specjalnych, pojazd i łódka pontonowa straży wodnej, niezastąpiona w akcjach ratunkowych na wodzie oraz duży beczkowóz, z którym każda akcja gaśnicza musi zakończyć się sukcesem!

Blocki MyFireBrigade to także wyjątkowa seria 2w1! Kolekcja strażacka 2w1 składa się z kilku małych zestawów, które oddzielnie pokazują ciekawe scenki z codziennej pracy strażaków, a po zebraniu i połączeniu wszystkich zestawów tworzą niesamowity, specjalny posterunek strażacki.

Klocki z serii MyFireBrigade przeznaczone są dla dzieci od 6. roku życia.