Blocki Magnetic

Zestawy

Klocki magnetyczne BLOCKI Magnetic to prawdziwy hit wśród układanek dla dzieci. Elementy w zestawach klocków magnetycznych łączą się ze sobą w niemal magiczny sposób. Działanie niewielkich magnesów łączy elementy pozwalając tworzyć niesamowite konstrukcje! Poznaj klocki BLOCKI Magnetic!

Klocki magnetyczne BLOCKI Magnetic to prawdziwy hit wśród układanek dla dzieci. Elementy w zestawach klocków magnetycznych łączą się ze sobą w niemal magiczny sposób. Działanie niewielkich magnesów łączy elementy pozwalając tworzyć niesamowite konstrukcje!

Klocki magnetyczne BLOCKI Magnetic to prawdziwy hit wśród układanek dla dzieci. Elementy w zestawach klocków magnetycznych łączą się ze sobą w niemal magiczny sposób. Działanie niewielkich magnesów łączy elementy pozwalając tworzyć niesamowite konstrukcje!

BLOCKI Magnetic – klocki magnetyczne dla dzieci

Klocki magnetyczne BLOCKI Magnetic zostały stworzone z myślą o dzieciach od 6. roku życia, które kochają wyzwania i kreatywne budowanie. Z klocków magnetycznych od Blocków wyczarować można niemal wszystko – w budowaniu jedynym ograniczeniem może być tylko dziecięca wyobraźnia!

Blocki Magnetyczne – 4 zestawy magnetycznych klocków dla dzieci

Premierowe zestawy magnetycznych Blocków to 4 komplety klocków, różniące się liczbą elementów i kolorami. Blocki Magnetic dostępne są w wersji pastelowej oraz w żywych, radosnych kolorach. Różna liczba elementów to różne poziomy trudności. Możesz wybierać między zestawami klocków magnetycznych zawierających 38 elementów, 63 elementy, 75 elementów lub 125 elementów! Co więcej, wszystkie zestawy z serii BLOCKI Magnetic są ze sobą kompatybilne, więc możliwości budowania naprawdę dużych konstrukcji są niemal nieograniczone.

Klocki Magnetyczne BLOCKI – co można zbudować?

To co zbudujesz z klocków magnetycznych marki BLOCKI bez wątpienia zależy tylko od Ciebie! Możesz budować samodzielnie, z rodziną lub przyjaciółmi. Klocki magnetyczne mogą posłużyć Wam do zbudowania domków, wież, robotów, labiryntów, zamków, a nawet pojazdów kosmicznych! To Wy decydujecie, co chcecie dzisiaj zbudować z Blocków Magnetic!

Klocki BLOCKI Magnetic – klocki do nauki i zabawy

Zabawki, które łączą w sobie zabawę i wartość edukacyjną to zdecydowanie najlepsze zabawki! I właśnie takie są Magnetyczne BLOCKI – dzięki nim dziecko może uczyć się przez zabawę, czyli rozwijać się, robiąc to co kocha najbardziej. Nauka przez zabawę z klockami magnetycznymi to doskonały pomysł dla przedszkolaków i starszych dzieci. BLOCKI Magnetic można wykorzystać do nauki literek i cyferek, nauki liczenia oraz nauki kolorów. Co więcej, klocki magnetyczne doskonale sprawdzą się także w nauce geometrii – możesz budować z nich różne kształty i figury geometryczne i oczywiście mieć przy tym mega frajdę!