MyGirls

Zestawy

BLOCKI MyGirls

Poznaj dziewczyny z ekipy BLOCKI MyGirls! Summer, April, Lara, Kim, Tina oraz Bella – Twoje nowe najlepsze przyjaciółki od klocków BLOCKÓW. Z nimi z pewnością nigdy nie będziesz się nudzić!

MyGirls to klocki konstrukcyjne polskiej marki BLOCKI. To wyjątkowe klocki dla dziewczynek – 8 zestawów klocków, 6 uroczych bohaterek i ich kolorowy, magiczny, dziewczęcy świat zabaw i przygód w gronie najlepszych przyjaciółek. Zestawy z tej kolekcji stworzyliśmy dla miłośniczek klocków od 6. roku życia.

BLOCKI MyGirls you new best Friends!

MyGirls to długo wyczekiwana kolekcja w Blockowej ofercie, chociaż nie jest to pierwsza seria klocków dla dziewczynek od marki BLOCKI.  Wcześniejsza kolekcja BLOCKÓW dla dziewczynek – Lalilandia, cieszyła się ogromną popularnością wśród młodych konstruktorek. Ale nadszedł czas na zmiany! Więcej kolorów, najlepsza jakość wykonania, nowe projekty i najważniejsze – uśmiech dziecka! To spełnienie marzeń wszystkich małych dziewczynek!

Pierwsze klocki dla dziewczynek

BLOCKI MyGirls to bez wątpienia kolekcja wyjątkowa. Nie tylko dlatego, że to plastikowe klocki dla dziewczynek, ale także dlatego, że to pierwsza seria BLOCKÓW, w której najważniejsi są bohaterowie. A właściwie bohaterki, bo kolekcję tworzą postacie 6 przyjaciółek. Każda z dziewczyn jest zupełnie inna – różnią się wyglądem, charakterem oraz hobby. Dzięki temu dziewczynki mogą wybrać swoją ulubioną postać, z którą najbardziej chciałyby się zaprzyjaźnić i wkroczyć w świat klockowych przygód.

Zestawy klocków dla dziewczynek

Premiera serii BLOCKI MyGirls na rok 2020, to 8 wyjątkowych zestawów. Z nowymi Blockowymi przyjaciółkami możesz popłynąć na wycieczkę morską jachtem (zestaw Morska przygoda KB0119), wybrać się na spacer do parku i plac zabaw (zestaw Spacer po parku KB0114) lub piknik (zestaw Letni piknik KB0115), na pizzę do włoskiej restauracji (zestaw Pizzeria Lary KB0120) czy do kawiarni na pączki i lemoniadę (zestaw Kawiarenka Przyjaciółek KB0113). Atrakcji nigdy nie zabraknie – MyGirls zabiorą Cię także na egzotyczny camping nowym kamperem (zestaw Wakacyjny camping KB0112) lub do wymarzonego domku na drzewie (zestaw Domek na drzewie KB0110).

Figurki zwierząt

Dziewczyny z ekipy MyGirls oczywiście kochają zwierzęta! W każdym z zestawów znajdziesz figurki zwierząt – każda z bohaterek ma swojego pupila. Pieski i kotki to najlepsi towarzysze przygód. Po spacerze ukochanego zwierzaka można zabrać do SPA dla zwierzaków i psiego fryzjera – MyGirls SPA dla zwierzaków (zestaw KB0117) to jeden z super zestawów dostępnych w tej kolekcji.

Samochód, skuter a nawet statek z klocków!

Kto powiedział, że dziewczyny nie mogą mieć fajnych samochodów, jeździć na skuterze i pływać jachtem? Oczywiście, że mogą! Zestawy z serii MyGirls oprócz figurek bohaterek i ich zwierzaków, zawierają także pojazdy z klocków. W kolekcji jest hulajnoga, skutery, camper, łódź pontonowa oraz jacht.

Miejsca na spotkanie z przyjaciółkami

W zestawach MyGirls znajdziesz także kolorowe budynki z ulubionych plastikowych klocków. Z Blockami możesz zbudować Pizzerię, Salon urody i pielęgnacji zwierzaków, domek na drzewie, oraz kawiarenkę! Dodatkowo stworzysz też własny plac zabaw i miejsce piknikowe!

Let’s be Friends!

Zaprzyjaźnij się z dziewczynami z BLOCKI MyGirls i spędźcie razem cudowny, pełen przygód czas!