Wydarzenie! Oskar spotkał BLOCKI w kinach Helios!

Pamiętacie Oskara – uroczego synka naszej ambasadorki Kingi z Insta kinga-mama_oskiego? Oskar jest fanem klocków Blocków, szczególnie naszej kolekcji strażackiej MyFireBrigade. Ostatnio, razem z siecią kin Helios sprawiliśmy Oskarowi i jego rodzicom wspaniałą niespodziankę!

Kino dla całej rodziny

Jakiś czas temu rozpoczęliśmy współpracę z siecią kin Helios, przy rewelacyjnym projekcie Filmowe Poranki dla dzieci. Pani Kinga – mama Oskara zdradziła nam w sekrecie, że Oskar jeszcze nigdy nie był w kinie. Postanowiliśmy więc wysłać go z rodzicami na pierwszy w życiu seans – właśnie na Filmowe Poranki. I tak 4 października Oskar wraz z Mamą i Tatą udał się do kina Helios w Katowicach na film “Tomek i Przyjaciele”! Jak było? REWELACYJNIE! Zresztą zobaczcie sami! Pełną relację z tego wypadu znajdziecie w galerii zdjęć!

Seanse dla dzieci w Helios

Filmowe Poranki to cykl seansów dla najmłodszych kinomaniaków. Warunki do oglądania filmów podczas tych wyjątkowych seansów są dopasowane do potrzeb młodych widzów – wyciszony dźwięk, światło w sali kinowej lekko przygaszone, no i oczywiście ulubione tytuły na ekranie!

Wygraj klocki BLOCKI w Helios

Podczas seansów Filmowych Poranków można spotkać i wygrać klocki BLOCKI! Przed każdym filmem z cyklu organizowane są konkursy, podczas których, oczywiście za udzielenie prawidłowych odpowiedzi można wygrać zestawy klocków BLOCKÓW! W każdym z 49 kin Helios możecie także spotkać żółte Blockowe flagi.

BLOCKI i Helios zapraszają na Filmowe Poranki

Koniecznie wybierzcie się na Filmowe Poranki do najbliższego kina Helios! Bawcie się w rodzinnym gronie, obejrzyjcie film, wygrajcie BLOCKI i zróbcie sobie zdjęcie! Wrzucając zdjęcie na Facebook lub Instagram koniecznie oznaczcie @klockiblocki i @heliosdladzieci!

Najnowsze wpisy

Konkurs! BLOCKI Master Challenge – Zbuduj Robota! Wygraj klocki BLOCKI!

Mamy kolejny konkurs dla fanów klocków BLOCKÓW! Weź udział w “BLOCKI Master Challenge” i wygraj zestawy klocków BLOCKÓW z najnowszej kolekcji MyFarm! Zasady konkursu BLOCKI Master Challenge – Zbuduj...

Recenzja! Wielki test klocków MUBI!

O współpracy BLOCKÓW z portalem Kiddostyle informowaliśmy np. przy okazji Targów Parentingowych. Tym razem redakcja portalu przeprowadziła wielki test klocków MUBI, czyli klocki BLOCKÓW dla najmłodszych. Kliknij tutaj i...
Wróć do góry

Wysyłka tego zestawu nastąpi po 15 listopada 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Wysyłka tego zestawu nastąpi po 15 listopada 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Zapisz się do newslettera!

Akceptuję regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych