Wydarzenie! Dziękujemy za udział w warsztatach Świadomej Mamy!

Dziękujemy wszystkim obecnym i przyszłym rodzicom za udział w ogólnopolskim cyklu warsztatów Świadomej Mamy. Mamy nadzieję, że BLOCKOWE upominki Wam się podobały i że dołączycie do Warsztatów również w kolejnych edycjach!

Warsztaty Świadomej Mamy online i w plenerze

W tym roku, pomimo wyjątkowych okoliczność, było nam miło spotkać się z Wami podczas 4 wydarzeń z cyklu Warsztaty Świadomej Mamy.

BLOCKI jak zawsze wspierają działania Świadomej Mamy nie tylko online, ale również podczas wydarzeń. Wiemy jak ogromną wartość dla rodziców ma wsparcie ekspertów, ds. rozwoju dziecka. Popieramy też każdą inicjatywę, która pozwala młodym lub przyszłym rodzicom poszerzyć wiedzę z zakresu opieki nad dzieckiem, pielęgnacji, bezpieczeństwa, a także dobrej zabawy połączonej z edukacją.

Edukacja przez zabawę klockami

Edukacja przez zabawę to także jeden z priorytetów dla marki BLOCKI. Chcemy by zarówno dzieci, jak i ich rodzice i opiekunowie mieli świadomość tego, jak ważne jest przekazywanie dziecku wiedzy w przyjemny i przystępny dla niego sposób.

Układanie budowli z klocków to zajęcie, które angażuje dziecko na dłużej. Dzieci nie tylko rozwijają dzięki temu umiejętności manualne, ale także umysłowe oraz charakter. Budowanie z klocków uczy cierpliwości, rozwija spostrzegawczość, pomaga trenować operowanie rączkami i palcami.

Zachęcamy rodziców do wykorzystania klocków BLOCKÓW nie tylko w zabawie, ale także w edukacji.

I oczywiście zapraszamy na przyszłoroczne spotkania z BLOCKAMI i Świadomą Mamą podczas kolejnych już edycji Warsztatów Świadomej Mamy!

Do zobaczenia za rok!

Relacje foto z tegorocznych wydarzeń:

Najnowsze wpisy

Konkurs! Blocki Challenge czyli Wakacyjna Mapa Skarbów!

Chcesz wygrać klocki BLOCKI! Świetnie! Weź udział w konkursie BLOCKI Challenge – Wakacyjna Mapa Skarbów! Co trzeba zrobić, żeby wygrać zestawy klocków BLOCKÓW? Uważnie śledź Blockowy profil na FB...

Promocja! Darmowa dostawa nowych BLOCKÓW!

Czy już wiecie, że nowe BLOCKI są dostępne w przedsprzedaży i to z darmową wysyłką?! Darmowa dostawa Właśnie tak! Przy zakupie nowych zestawów klocków BLOCKÓW, oznaczonych informacją „przedsprzedaż”, podajcie...

BLOCKI NEWS! Wygraj BLOCKI MyGirls w magazynie Winx!

Nie przegap! Klocki BLOCKI w najnowszym numerze magazynu WINX! Wygraj klocki BLOCKI MyGirls Zobacz najnowszą kolekcję klocków BLOCKÓW MyGirls w swoim ulubionym magazynie WINX! I wygraj zestawy klocków MyGirls...
Wróć do góry

Wysyłka tego zestawu nastąpi 25 września 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Wysyłka tego zestawu nastąpi 02 października 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Zapisz się do newslettera!

Akceptuję regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych