Promocja! Darmowa dostawa nowych BLOCKÓW!

Czy już wiecie, że nowe BLOCKI są dostępne w przedsprzedaży i to z darmową wysyłką?!

Darmowa dostawa

Właśnie tak! Przy zakupie nowych zestawów klocków BLOCKÓW, oznaczonych informacją „przedsprzedaż”, podajcie w koszyku kod rabatowy „NOWEBLOCKI„, dzięki któremu otrzymacie w prezencie darmową przesyłkę! Uwaga – darmowa dostawa obowiązuje dla zakupów za minimum 100 zł.

Nowe zestawy klocków BLOCKÓW

Nowe zestawy BLOCKÓW są już dostępne w przedsprzedaży! Już teraz możecie kupić najnowsze, premierowe kolekcje MyFarm oraz MyGirls dla dziewczynek.

Nowe Blocki już są w drodze! Prosto z Fabryki BLOCKÓW do naszych magazynów! Prosimy Was jeszcze o odrobinę cierpliwości w oczekiwaniu na Wasze ulubione klocki.

Przedsprzedaż i darmowa dostawa

Nowe zestawy z serii MyFarm, MyPolice, MyArmy, MyFireBrigade oraz MyCity będą u nas już we wrześniu! Wysyłka zestawów zamówionych w przedsprzedaży ruszy już 25 września!

Zestawy MyGirls dotrą do nas na początku listopada i od razu ruszymy z wysyłką. Już 2 listopada pierwsze zestawy, zamówione w przedsprzedaży, ruszą do Was!

 

Najnowsze wpisy

Konkurs! Blocki Challenge czyli Wakacyjna Mapa Skarbów!

Chcesz wygrać klocki BLOCKI! Świetnie! Weź udział w konkursie BLOCKI Challenge – Wakacyjna Mapa Skarbów! Co trzeba zrobić, żeby wygrać zestawy klocków BLOCKÓW? Uważnie śledź Blockowy profil na FB...

BLOCKI NEWS! Wygraj BLOCKI MyGirls w magazynie Winx!

Nie przegap! Klocki BLOCKI w najnowszym numerze magazynu WINX! Wygraj klocki BLOCKI MyGirls Zobacz najnowszą kolekcję klocków BLOCKÓW MyGirls w swoim ulubionym magazynie WINX! I wygraj zestawy klocków MyGirls...

Wydarzenie! Dziękujemy za udział w warsztatach Świadomej Mamy!

Dziękujemy wszystkim obecnym i przyszłym rodzicom za udział w ogólnopolskim cyklu warsztatów Świadomej Mamy. Mamy nadzieję, że BLOCKOWE upominki Wam się podobały i że dołączycie do Warsztatów również w...
Wróć do góry

Wysyłka tego zestawu nastąpi po 15 listopada 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Wysyłka tego zestawu nastąpi po 15 listopada 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Zapisz się do newslettera!

Akceptuję regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych