Konkurs! Blocki Challenge czyli Wakacyjna Mapa Skarbów!

Chcesz wygrać klocki BLOCKI! Świetnie! Weź udział w konkursie BLOCKI Challenge – Wakacyjna Mapa Skarbów!

Co trzeba zrobić, żeby wygrać zestawy klocków BLOCKÓW?

  1. Uważnie śledź Blockowy profil na FB – Co tydzień, w weekend, na Blockowym profilu na Facebooku pojawiać się będą zagadki. Wszystkie łamigłówki dotyczyć będą oczywiście klocków BLOCKÓW!
  2. Odpowiedz na 9 pytań konkursowych – Opublikujemy 7 zagadek i dwa zadania otwarte – pamiętaj, pytania będą pojawiały się co weekend w lipcu i sierpniu. Nie przegap żadnego z nich!
  3. Zgarnij dodatkowe bonusy przy pytaniach specjalnych – Wśród 9 pytań pojawią się dwie zagadki specjalne, przy których do zdobycia będą ekstra bonusy!
  4. Odpowiedz na pytania otwarte – pamiętaj, liczy się kreatywność! Odpowiedź wpisz w formularzu konkursowym.
  5. Wypełnij formularz konkursowy i prześlij nam odpowiedzi – Kiedy udzielisz odpowiedzi na ostatnie z 9 pytań, zaznacz i wpisz odpowiedzi w formularzu konkursowym (kliknij tutaj i pobierz formularz) i wyślij go do nas na adres konkurs@klocki-blocki.pl.
  6. Formularze z odpowiedziami przyjmujemy do 06.09.2020.
  7. Wyniki konkursu ogłosimy do 20.09.2020.

A teraz nagrody! W Konkursie Blocki Challenge czyli Wakacyjna Mapa Skarbów wygrać możecie zestawy BLOCKI MyCity Betoniarka KB0226 oraz BLOCKI MyCity Walec KB0224!

Ale to nie wszystko! Mamy dla Was niespodziankę! Do wygrania będzą także zestawy z jednej z najnowszych kolekcji BLOCKÓW, która pojawi się w sklepach już jesienią.

I nie zapominajcie o nagrodach specjalnych! Każdy z  uczestników konkursu ma szansę zdobyć jedną z nagród specjalnych, niezależnie od nagrody głównej.

Przyłącz się, zbierz wszystkie odpowiedzi i wygraj klocki BLOCKI! Do konkursu możesz dołączyć w każdej chwili, ale pamiętaj – musisz odpowiedzieć na wszystkie pytania konkursowe!

Formularz odpowiedzi do konkursu Blocki Challenge – Wakacyjna Mapa Skarbów – pobierz i wydrukuj lub wypełnij elektroniczny i zapisz, a następnie wyślij wypełniony formularz na adres konkurs@klocki-bocki.pl

Regulamin Konkursu “Blocki Challenge – Wakacyjna Mapa Skarbów”

 

Najnowsze wpisy

Konkurs! BLOCKI Master Challenge – Zbuduj Robota! Wygraj klocki BLOCKI!

Mamy kolejny konkurs dla fanów klocków BLOCKÓW! Weź udział w “BLOCKI Master Challenge” i wygraj zestawy klocków BLOCKÓW z najnowszej kolekcji MyFarm! Zasady konkursu BLOCKI Master Challenge – Zbuduj...

Blocki Master Challenge – Zbuduj Robota! Ostatni moment na zgłoszenie!

To już ostatnie chwile na wysłanie zgłoszenia do Blockowego konkursu Blocki Master Challenge – Zbuduj Robota! Weź udział i wygraj klocki BLOCKI! Konkurs z nagrodami W konkursie Blocki Master...

Wydarzenie! Oskar spotkał BLOCKI w kinach Helios!

Pamiętacie Oskara – uroczego synka naszej ambasadorki Kingi z Insta kinga-mama_oskiego? Oskar jest fanem klocków Blocków, szczególnie naszej kolekcji strażackiej MyFireBrigade. Ostatnio, razem z siecią kin Helios sprawiliśmy Oskarowi...
Wróć do góry

Wysyłka tego zestawu nastąpi po 15 listopada 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Wysyłka tego zestawu nastąpi po 15 listopada 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Zapisz się do newslettera!

Akceptuję regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych