Konkurs! Blocki Challenge czyli Wakacyjna Mapa Skarbów!

Chcesz wygrać klocki BLOCKI! Świetnie! Weź udział w konkursie BLOCKI Challenge – Wakacyjna Mapa Skarbów!

Co trzeba zrobić, żeby wygrać zestawy klocków BLOCKÓW?

  1. Uważnie śledź Blockowy profil na FB – Co tydzień, w weekend, na Blockowym profilu na Facebooku pojawiać się będą zagadki. Wszystkie łamigłówki dotyczyć będą oczywiście klocków BLOCKÓW!
  2. Odpowiedz na 9 pytań konkursowych – Opublikujemy 7 zagadek i dwa zadania otwarte – pamiętaj, pytania będą pojawiały się co weekend w lipcu i sierpniu. Nie przegap żadnego z nich!
  3. Zgarnij dodatkowe bonusy przy pytaniach specjalnych – Wśród 9 pytań pojawią się dwie zagadki specjalne, przy których do zdobycia będą ekstra bonusy! Zagadki specjalne pojawią się w środku tygodnia!
  4. Odpowiedz na pytania otwarte – pamiętaj, liczy się kreatywność! Odpowiedź wpisz w formularzu konkursowym.
  5. Wypełnij formularz konkursowy i prześlij nam odpowiedzi – Kiedy udzielisz odpowiedzi na ostatnie z 9 pytań, zaznacz i wpisz odpowiedzi w formularzu konkursowym (kliknij tutaj i pobierz formularz) i wyślij go do nas na adres konkurs@klocki-blocki.pl.
  6. Formularze z odpowiedziami przyjmujemy do 06.09.2020.
  7. Wyniki konkursu ogłosimy do 20.09.2020.

A teraz nagrody! W Konkursie Blocki Challenge czyli Wakacyjna Mapa Skarbów wygrać możecie zestawy BLOCKI MyCity Betoniarka KB0226 oraz BLOCKI MyCity Walec KB0224!

Ale to nie wszystko! Mamy dla Was niespodziankę! Do wygrania będzie także zestaw z jednej z najnowszych kolekcji BLOCKÓW, która pojawi się w sklepach już jesienią.

I nie zapominajcie o nagrodach specjalnych! Każdy z  uczestników konkursu ma szansę zdobyć jedną z nagród specjalnych, niezależnie od nagrody głównej.

Przyłącz się, zbierz wszystkie odpowiedzi i wygraj klocki BLOCKI! Do konkursu możesz dołączyć w każdej chwili, ale pamiętaj – musisz odpowiedzieć na wszystkie pytania konkursowe!

Formularz odpowiedzi do konkursu Blocki Challenge – Wakacyjna Mapa Skarbów – pobierz i wydrukuj lub wypełnij elektroniczny i zapisz, a następnie wyślij wypełniony formularz na adres konkurs@klocki-bocki.pl

Regulamin Konkursu „Blocki Challenge – Wakacyjna Mapa Skarbów”

 

Najnowsze wpisy

Recenzja! Młody Giercownik i BLOCKI MyFireBrigade Straż Wodna KB0813

Przed Wami kolejna recenzja, którą przygotował Młody Giercownik! Już teraz sprawdźcie co powie Wam o zestawie BLOCKI MyFireBrigade Straż Wodna KB0813! Straż wodna z serii MyFireBrigade marki BLOCKI to...

Blockowy newsletter to 10% rabatu na zakupy!

Czy wiesz, że Blockowy newsletter to 10% rabatu na zakupy? Zapisując się do naszego Blockowego newslettera będziesz informowany o wszystkich naszych promocjach, nowych kolekcjach i super akcjach! Ale oczywiście...
Wróć do góry

Zapisz się do newslettera!

Akceptuję regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych