Konkurs! Zaprojektuj nową bohaterkę zestawów BLOCKI MyGirls!

Uwaga miłośnicy Blockowych wyzwań! Przed Wami nowy Blocki Challenge! Konkurs – MyGirls Team!

Konkurs dla dzieci BLOCKI Challenge – MyGirls Team

Znasz klocki BLOCKI MyGirls? Kochasz kreatywne wyzwania? Weź udział w konkursie BLOCKI Challenge – MyGirls Team, wygraj super nagrody i poznaj naszych Super-Ekspertów!

Zasady konkursu BLOCKI Challenge – MyGirls Team

Zostań doradcą projektowym Blocków i przedstaw nam swój pomysł na nową bohaterkę zestawów MyGirls! Przeczytaj dokładnie zasady konkursu, wyślij zgłoszenie i wygraj nagrody i zostań ambasadorem Blocków!

1) Stwórz rysunek przedstawiający Twoje wyobrażenie nowej – siódmej przyjaciółki z Teamu MyGirls!

2) Nadaj jej imię i dokładnie opisz wygląd, zainteresowania i akcesoria, które zawsze miałaby przy sobie nowa Przyjaciółka MyGirls.

3) Odpowiedzi wpisz w formularz konkursowy, który koniecznie musi podpisać osoba dorosła! Do formularza dołącz zdjęcie wykonanej przez siebie pracy plastycznej oraz zdjęcie na którym prezentujesz swoją pracę.

4) Zgłoszenie wraz z załącznikami wyślij na adres konkurs@klocki-blocki.pl, w tytuł maila wpisując „Zgłoszenie – Blocki Challenge – Team MyGirls”.

5) Konkurs trwa od 05.02.2021 do 21.02.2021r.

Jury konkursowe będzie oceniało kreatywność i oryginalność prac, więc daj z siebie wszystko!

Zwycięską pracę zaprezentujemy w dniu 26.02.2021.

Nagrody

Nagrodą w konkursie jest cała kolekcja BLOCKI MyGirls, która miała swoją premierę w 2020 roku! 8 niesamowitych zestawów z 6 szalonymi Przyjaciółkami MyGirls! Lubicie niespodzianki? Nagród jest więcej!

Niespodzianka!

Zwycięska praca zostanie przekazana do naszych niesamowitych Super-Ekspertów Blockowych – znanych z programu w telewizji TVN, w którym tworzyli najbardziej szalone i fantazyjne klockowe konstrukcje! Nasi Mentorzy to Joanna Krysztoforska i Łukasz Więcek! To właśnie nasi Mentorzy skontaktują się ze zwycięzcą konkursu i przeprowadzą z nim wyjątkową rozmowę, w której zwycięzca będzie mógł opowiedzieć dokładniej o nowej Przyjaciółce w Teamie MyGirls, której projekt stworzy! Twoja praca stanie się inspiracją dla naszych Blockowych projektantów – zostaniesz prawdziwym Blockowym doradcą!

Blockowe Jury może też przyznać nagrody specjalne dla 3 wybranych, wyjątkowych prac!

Prawdziwe konkursowe WOW!

A teraz czas na największą niespodziankę! Projektanci klocków Blocków spróbują dzięki Twojej pracy stworzyć nową postać MyGirls. Nowa bohaterka dołączy do kolekcji BLOCKI MyGirls już jesienią 2021!

Ambasador marki BLOCKI

To nie wszystko! Zwycięzca konkursu zostanie honorowym Ambasadorem klocków Blocków!

Regulamin konkursu figurka MyGirls

Formularz zgłoszeniowy MyGirls Team

Najnowsze wpisy

BLOCKI NEWS! #UkładamyPomagamy – BLOCKI dla Fundacji Mam Marzenie!

Akcja charytatywna UkładamyPomagamy 2020 – BLOCKI dla Fundacji Mam Marzenie! Akcja charytatywna #UkładamyPomagamy 2020 wystartowała! Przyłącz się – układaj i pomagaj! Akcja charytatywna UkładamyPomagamy To już kolejna edycji akcji...

Blocki.TV! Konkurs – Dzieci wiedzą lepiej, czyli Blockowe rozmowy o Świętym Mikołaju!

Wystartowała kolejna edycja konkursu Blocki.TV – Dzieci wiedzą lepiej, czyli Blockowe rozmowy o Świętym Mikołaju! To już siódma edycja Blockowego konkursu video! Tym razem tematem konkursu są rozmowy o...

Konkurs! BLOCKI Master Challenge – Zbuduj Robota! Wygraj klocki BLOCKI!

Mamy kolejny konkurs dla fanów klocków BLOCKÓW! Weź udział w „BLOCKI Master Challenge” i wygraj zestawy klocków BLOCKÓW z najnowszej kolekcji MyFarm! Zasady konkursu BLOCKI Master Challenge – Zbuduj...

Klocki Blocki – Nowy katalog 2022/2023!

Klocki BLOCKI przedstawiają nowy katalog 2022/2023! W najnowszym katalogu Blocków mnóstwo nowości, a także ulubione klasyki, serie limitowane, fantastyczne BLOCKI MUBI dla najmłodszych, ciekawe historyjki, zagadki i świetna zabawa....

Konkurs! Blocki Master Challenge – Wakacyjna Makieta

Nadszedł czas na kolejny konkurs i Blockowe wyzwanie! Zapraszamy Was do udziału w kreatywnym konkursie, w którym do wygrania są oczywiście klocki BLOCKI! Wygraj klocki BLOCKI Jak wygrać klocki...
Wróć do góry

Zapisz się do newslettera!

Akceptuję regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych