BLOCKI NEWS! O tym, jak Super Konrado został super fanem BLOCKÓW!

Wiecie, że fanem klocków BLOCKÓW można zostać zupełnie przypadkiem? Zapytajcie Konrada Badowskiego z kanału YouTube Super Konrado!

Konrad ma w sobie tyle energii i supermocy co wszyscy jego ukochani Avengersi razem wzięci! I tak jak Avengersi, Konrad, a właściwie Super Konrado jest super wyjątkowy! Więc wyobraźcie sobie, jak jesteśmy szczęśliwi, że spodobały mu się nasze zestawy i Super Konrado został fanem BLOCKÓW! Ale oczywiście zacznijmy od początku.

Zaczęło się od konkursu Helios dla dzieci

BLOCKI kochają kino i od jakiegoś czasu współpracujemy z siecią najlepszych kin – HELIOS! Pod koniec maja razem z Helios dla dzieci uruchomiliśmy konkurs – „Jakim superbohaterem chciałbyś być?”, w którym do wygrania były zestawy BLOCKÓW. Konrad, znany Wam już jako Super Konrado, oraz jego super rodzice, zgłosili swoją kreatywną pracę na temat superbohaterów do konkursu na facebookowym fanpage Helios dla dzieci. I wygrali jedną z nagród – zestaw BLOCKI MyArmy Akcja w dżungli! I tak zaczęła się przygoda Konrada z BLOCKAMI!

Wysyłając Konradowi nagrodę jeszcze nie wiedzieliśmy, że to taki super gość! Wiecie kim jest Konrad? Konrad Badowski, czyli Super Konrado, jest dzieckiem wyjątkowym i urodził się z Trisomią 21. Konrad oraz jego rodzice prowadzą kanał na YouTube – Super Konrado. Na kanale możecie zobaczyć terapie, zabawy i codziennie życie Konrada, który urodził się z zespołem Downa.

Wpływ układania klocków na rozwój dziecka

Układanie klocków ma pozytywny wpływ i spore znaczenie dla funkcjonowania i rozwoju dzieci z zespołem Downa. BLOCKI to nie tylko zabawa, układanie budowli, ale także wsparcie rozwoju dziecka. To dla nas ogromnie ważne, że klocki BLOCKI zyskały zaufanie rodziców Konrada, mogą pomóc w Jego rozwoju oraz że klocki BLOCKI mogą być wykorzystane w terapii dzieci z zespołem Downa.

Cieszymy się, że nie tylko dzieciaki kochają BLOCKI, ale również, że ich rodzice doceniają łączenie zabawy z edukacją poprzez układanie klocków!

Wakcje z Blockami i Blockowy Fan Miesiąca

Super Konrado zainspirował nas do działania i w związku z tym postanowiliśmy uruchomić akcję #BlockowyFanMiesiąca! Startujemy już w lipcu – to będą #wakacjezblockami!

Bądź jak Super Konrado i zostań Fanem BLOCKÓW!

Najnowsze wpisy

Konkurs! Blocki Challenge czyli Wakacyjna Mapa Skarbów!

Chcesz wygrać klocki BLOCKI! Świetnie! Weź udział w konkursie BLOCKI Challenge – Wakacyjna Mapa Skarbów! Co trzeba zrobić, żeby wygrać zestawy klocków BLOCKÓW? Uważnie śledź Blockowy profil na FB...

Promocja! Darmowa dostawa nowych BLOCKÓW!

Czy już wiecie, że nowe BLOCKI są dostępne w przedsprzedaży i to z darmową wysyłką?! Darmowa dostawa Właśnie tak! Przy zakupie nowych zestawów klocków BLOCKÓW, oznaczonych informacją „przedsprzedaż”, podajcie...

BLOCKI NEWS! Wygraj BLOCKI MyGirls w magazynie Winx!

Nie przegap! Klocki BLOCKI w najnowszym numerze magazynu WINX! Wygraj klocki BLOCKI MyGirls Zobacz najnowszą kolekcję klocków BLOCKÓW MyGirls w swoim ulubionym magazynie WINX! I wygraj zestawy klocków MyGirls...
Wróć do góry

Wysyłka tego zestawu nastąpi po 15 listopada 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Wysyłka tego zestawu nastąpi po 15 listopada 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Zapisz się do newslettera!

Akceptuję regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych