BLOCKI NEWS! Magazyn Przedszkola, czyli BLOCKI dla przedszkoli i przedszkolaków

Klocki BLOCKI to ulubione klocki przedszkolaków. Wśród wielu zestawów BLOCKÓW i MUBI znaleźć można zestawy idealne do zabawy dla najmłodszych i starszych grup przedszkolnych. Magazyn Przedszkola prezentuje rekomendacje klocków BLOCKÓW dla przedszkolaków oraz wychowawców, by łączyć zabawę z edukacją! Przeczytajcie koniecznie!

Magazyn Przedszkola

Magazyn Przedszkola to elektroniczny magazyn, w którym znaleźć można artykuły, rekomendacje produktów, zapowiedzi wydarzeń dla dzieci, a także marki przyjazne dzieciom w wieku przedszkolnym. Jest to także portal, gromadzący informacje o firmach zaopatrujących instytucje takie jak przedszkola, kluby dziecięce, żłobki, a także miejsca rozrywki i relaksu dla dzieci. Na portalu dostępne są pomocne i przydatne informacje dla dyrektorów placówek edukacyjnych, wychowawców, nauczycieli, pedagogów oraz rodziców.

Klocki dla przedszkolaków

Do tego, że dzieci uwielbiają bawić się klockami, przekonywać nikogo nie trzeba. Układanie klocków to dokonała rozrywka dla młodszych i starszych dzieci. Zestawy BLOCKI MUBI umożliwiają rozpoczęcie przygody z tworzeniem własnych budowli już od 18. miesiąca życia dziecka. Z MUBI maluchy uczą się kolorów, kształtów, poznają nowe zwierzątka i pojazdy. Układanie klocków przede wszystkim wspiera motorykę małą, rozwija spostrzegawczość i wyobraźnię przestrzenną dziecka. MUBI to klocki przeznaczone dla najmłodszych przedszkolaków.

Zabawki dla dzieci od 5. roku życia

Przygoda z klockami BLOCKAMI z serii MUBI może rozpocząć się już w 18. miesiącu życia dziecka, a kolejnym jej etapem są klocki BLOCKI dla dzieci od 5. lub 6. roku życia. Klocki to bez wątpienia zabawki, które rosną razem z dzieckiem. Na początku elementy zestawów powinny być mniejsze i jednocześnie powinno być ich mniej – dokładnie tak jak w kompletach MUBI. Z wiekiem dziecko oczywiście nabywa nowych umiejętności, rozwija dotychczasowe. Pozwala to na samodzielne układanie większych zestawów klocków, złożonych z mniejszych elementów. Wtedy kolekcja przedszkolaka może zacząć się powiększać o nowe zestawy BLOCKÓW z serii MyPolice, MyArmy, MyCity, MyFire Brigade, a także MyFarm oraz MyGirls!

Zabawy i nauka w przedszkolu

Klocki BLOCKI świetnie sprawdzają się w edukacji. Układanie klocków wpływa pozytywnie na rozwój umiejętności dziecka. Ale klocki można także aktywnie wykorzystać w procesie nauczania. Klocki można wykorzystać tłumacząc oraz trenując jak rozwiązać proste zadania matematyczne, takie jak tworzenie zbiorów czy dodawanie. Nauka kolorów, słówek w języku obcym również będzie łatwiejsza i przyjemniejsza, kiedy wykorzysta się do tego klocki. Nauka zasad ruchu drogowego czy numerów alarmowych może być w prostu i skuteczny sposób realizowana z wykorzystaniem zestawów klocków BLOCKÓW.

magazyn przedszkola magazyn dla przedszkoli klocki blocki

Najnowsze wpisy

Konkurs! BLOCKI Master Challenge – Zbuduj Robota! Wygraj klocki BLOCKI!

Mamy kolejny konkurs dla fanów klocków BLOCKÓW! Weź udział w “BLOCKI Master Challenge” i wygraj zestawy klocków BLOCKÓW z najnowszej kolekcji MyFarm! Zasady konkursu BLOCKI Master Challenge – Zbuduj...

Wydarzenie! Oskar spotkał BLOCKI w kinach Helios!

Pamiętacie Oskara – uroczego synka naszej ambasadorki Kingi z Insta kinga-mama_oskiego? Oskar jest fanem klocków Blocków, szczególnie naszej kolekcji strażackiej MyFireBrigade. Ostatnio, razem z siecią kin Helios sprawiliśmy Oskarowi...
Wróć do góry

Wysyłka tego zestawu nastąpi po 15 listopada 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Wysyłka tego zestawu nastąpi po 15 listopada 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Zapisz się do newslettera!

Akceptuję regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych