Blocki.TV! VI edycja konkursu zakończona!

Kochani Blocko-fani! Właśnie zakończyliśmy już VI edycję konkursu BLOCKI.TV Dzieci wiedzą lepiej, czyli Blockowe rozmowy o… Dniu Dziecka!

Dziękujemy za wszystkie niesamowite filmy przesłane do konkursu! Cieszymy się, że tworzenie Blockowych filmików sprawia Wam taką frajdę i pokazuje dziecięcą kreatywność. Dziękujemy także rodzicom za zaangażowanie i wspieranie dzieci w realizacji tych niesamowitych projektów.

Wszystkie filmy, które otrzymaliśmy były zabawne, śmieszne, urocze i kreatywne. Jury długo debatowało nad wynikami i w końcu udało się ustalić werdykt. UWAGA – w tej edycji nie ma przegranych! Każdy z uczestników konkursu Blocki.TV otrzyma od nas upominek i mamy nadzieję, że Blockowe prezenty z okazji Dnia Dziecka będą dla Was miłą niespodzianką.

Wyniki konkursu znajdziecie na www.blocki.tv w zakładce „Zwycięzcy” – szybko przejdziecie na stronę BLOCKI.TV klikając tutaj.

Dziękujemy Wam za udział w konkursie BLOCKI.TV, wszystkim gratulujemy pomysłów i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji, która będzie już niedługo! Śledźcie newsy na naszej stronie internetowej!

 

Najnowsze wpisy

Recenzja! Młody Giercownik i BLOCKI MyFireBrigade Straż Wodna KB0813

Przed Wami kolejna recenzja, którą przygotował Młody Giercownik! Już teraz sprawdźcie co powie Wam o zestawie BLOCKI MyFireBrigade Straż Wodna KB0813! Straż wodna z serii MyFireBrigade marki BLOCKI to...

Blockowy newsletter to 10% rabatu na zakupy!

Czy wiesz, że Blockowy newsletter to 10% rabatu na zakupy? Zapisując się do naszego Blockowego newslettera będziesz informowany o wszystkich naszych promocjach, nowych kolekcjach i super akcjach! Ale oczywiście...
Wróć do góry

Zapisz się do newslettera!

Akceptuję regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych