Recenzja! Wielki test klocków MUBI!

O współpracy BLOCKÓW z portalem Kiddostyle informowaliśmy np. przy okazji Targów Parentingowych. Tym razem redakcja portalu przeprowadziła wielki test klocków MUBI, czyli klocki BLOCKÓW dla najmłodszych.

Kliknij tutaj i przeczytaj recenzję “Pociąg do klocków” Kiddostyle – wielki test klocków MUBI!

 
przycisk zobacz
 

Kiddostyle

Kiddostyle to portal, na którym dorośli mogą znaleźć cenne porady, nowinki i ciekawostki z dziecięcego świata mody i zabawek. Już od jakiegoś czasu portal organizuje internetowe targi dla rodziców i dzieci, w których marka BLOCKI brała udział już dwukrotnie. Podczas ostatnich targów online zaprezentowaliśmy nasze najnowsze zestawy z kolekcji na rok 2020 – w tym nowość dla dziewczynek MyGirls oraz nową serię mega maszyn rolniczych MyFarm.

Klocki MUBI

Mubi to linia klicków BLOCKÓW dedykowana najmłodszym konstruktorom. Zestawy są przeznaczone już dla maluchów od 18. miesiąca życia. Wśród kompletów MUBI są zestawy MUBI Księżniczki dla dziewczynek, a także zestawy, które zainteresują wszystkie dzieci, takie jak MUBI MyFarm, zestawy z Policją i Strażą Pożarną. To co w kolekcji MUBI dzieci bez wątpienia kochają najbardziej, to kolory oraz oczywiście ruch, dźwięk i światło! Pojazdy w zestawach MUBI poruszają się, mrugają światełkami i wydają dźwięki.

Koniecznie przeczytaj recenzję klocków MUBI stworzoną przez redakcję portalu Kiddostyle!

 

Najnowsze wpisy

Konkurs! BLOCKI Master Challenge – Zbuduj Robota! Wygraj klocki BLOCKI!

Mamy kolejny konkurs dla fanów klocków BLOCKÓW! Weź udział w “BLOCKI Master Challenge” i wygraj zestawy klocków BLOCKÓW z najnowszej kolekcji MyFarm! Zasady konkursu BLOCKI Master Challenge – Zbuduj...

Wydarzenie! Oskar spotkał BLOCKI w kinach Helios!

Pamiętacie Oskara – uroczego synka naszej ambasadorki Kingi z Insta kinga-mama_oskiego? Oskar jest fanem klocków Blocków, szczególnie naszej kolekcji strażackiej MyFireBrigade. Ostatnio, razem z siecią kin Helios sprawiliśmy Oskarowi...
Wróć do góry

Wysyłka tego zestawu nastąpi po 15 listopada 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Wysyłka tego zestawu nastąpi po 15 listopada 2020!

Zestaw, który Cię interesuje będzie już wkrótce dostępny.

Możesz już teraz zakupić go w przedsprzedaży.

Zapisz się do newslettera!

Akceptuję regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych